enuk
Тел.: +38 (057) 732-64-06, Факс: +38 (057) 732-78-22

Компанія

Компанія «Уніплит» – лідер деревообробної галузі України в сегменті виробництва ДВП, оздобленого ДВП, фанери та пиломатеріалів. Ми маємо на меті зберегти свої позиції на українському ринку і розширити свій експортний потенціал, використовуючи власні технологічні розробки, глобальний масштаб галузі та професіоналізм співробітників. Максимальна самозабезпеченість сировиною визначає стабільність виробництва ТзОВ «Уніплит». Ми реалізуємо свою продукцію переважно на ринках України, СНД та Європи. Основні споживачі продукції ТзОВ «Уніплит» – меблева, будівельна та пакувальна галузі.

Ключовим пріоритетом діяльності компанії «Уніплит» є пошук нових сфер застосування продукції деревообробки, вдосконалення асортиментної політики, гнучкість при виконанні замовлень і підвищення якості продукції.

У роботі з клієнтами ми зосереджуємо увагу не тільки на компаніях, зайнятих у виробничому сегменті, але також на кінцевому споживачі.

Реалізація стратегічних планів залежить від персоналу компанії. Збереження в компанії компетентних, професійних та вмотивованих на розвиток співробітників, які поділяють прийняті колективом норми і цінності, – важливе стратегічне завдання.