enuk
Тел.: +38 (057) 732-64-06, Факс: +38 (057) 732-78-22

3D ДВПО

 

Що таке 3D-покриття? Це рельєфне нанесення лакофарбового матеріалу, яке відображається в тривимірному просторі і підкреслює особливу натуральність і природність поверхні. В залежності від сфери застосування продукту та дизайнерського рішення є можливість створення  різноманітних ефектів: як в структурі, так і в кольорі.  Граніт, мармур, мішковина, різноманітність деревинних елементів (ділянки заболоні, серцевини) з площини постають в реальному просторі. Можливість використання широкої гами кольорів та спецефектів (золото, срібло та ін.) надає поверхні незвичної багатогранності.

Особливості та переваги 3D-покриття деревинноволокнистої плити:

  1. сучасний вид продукції;
  2. оновлення традиційних дизайнів;
  3. підвищена стійкість поверхні до стирання та впливу зовнішніх чинників;
  4. створення універсальних дизайнів;
  5. широкий спектр застосування.

Сфери застосування деревинноволокнистої плити з 3D-покриттям:

Основним поштовхом для впровадження 3D-покриття ДВПО стало створення сучасних моделей корпусних меблів без дверцят-фасадів, які користуються все більшою популярністю. У таких меблях задня стінка в глибині ніші виконує фасадну роль. Відтак вона потребує відповідного декоративного опорядження, аби мати належний естетичний вигляд, що гармонує зі стилістикою меблевого виробу. Для досвідчених меблярів цей вузол меблевої конструкції є тестовим на перевірку добротності товару і професіоналізму його виробників. Власне, якість задньої стінки в корпусних меблях або днища  коробів м’яких меблів чи шухляд є також важливим показником для Споживача.

Також, 3D-покриття дає можливість використовувати таку ДВПО як стильний оздоблювальний елемент в нових тенденціях при оформленні спальних приміщень, а саме – декоративна панель до ламельних каркасів для ліжок.

Колосальний вибір дизайнів ДВПО з 3D-покриттям дає необмежений простір у застосуванні даного продукту.

Втілюючи даний проект, ми виконаємо будь-яке  задумане Ваше дизайнерське рішення, щоб Ви були завжди ексклюзивними на ринку та задовольняли найвибагливіші потреби Ваших Клієнтів.