enuk
Тел.: +38 (057) 732-64-06, Факс: +38 (057) 732-78-22

Паливні брикети

 

Паливні брикети (євродрова) – альтернативний традиційним вугіллю, деревині, коксу вид твердого палива. Завдяки своїм якісним характеристикам швидко стали користуватися популярністю.

Деревні паливні брикети ідеально підходять для:

Технологія виготовлення полягає у пресуванні подрібнених відходів деревини у брикети,тобто тирсу і пил, пресують під високим тиском без додавання клеїв.Головні причини таких збільшених характеристик:

Відсутність вологи дозволяє більшій кількості тепла виходити з брикетів, паливо швидко розгорається і не витрачає енергію на випарювання вологи. Відмінною рисою паливних брикетів є мала кількість золи, що залишається після їх згорання. Орієнтовно золи виходить до 1% від загального обсягу брикету. Таке вигоряння знову ж обумовлено великою щільністю матеріалу.

Тирса і інші залишки не містять в собі деревних смол. Висока щільність евродров від 700 до 950 кг / м куб. дозволяє продовжити час горіння в 2 рази, в порівнянні з березовими дровами. Екологічність брикетів незаперечна, оскільки вони виробляються виключно з тирси натуральної деревини, які спресовуються між собою. Додавати клейовий склад при цьому не потрібно, оскільки в складі деревини є відповідний компонент лігнін, який і скріплює тирса воєдино. А також місця для зберігання спресованих дров потрібно менше.

ЯК ПАЛИТИ ПАЛИВНІ БРИКЕТИ? ЯК ВИКОРИСТОВУВАТИ БРИКЕТИ ?

Брикети не повинні горіти як дерево, брикет повинен тліти і утворювати жар. Якщо паливний брикет не тліє а відбувається процес горіння, значить до вашої печі, котла поступає занадто багато повітря. В такому випадку ви повинні налаштувати його приплив до врегулювання процесу.